Başkanın Mesajı  

Yusuf Kenan UYGUR / Gaziantep Yumurta Üreticileri  Birliği Başkanı

Değerli Meslektaşlarım,

10 Ağustos 2015 tarihinde gerçekleştirilen Gaziantep Yumurta Üreticileri Birliği’nin Genel Kurulunda, Bütün üyelerimizin oybirliği ile tarafıma tevdi edilen Gaziantep Yumurta Üreticileri Birliği Başkanlığı görevinin ağırlığı ve sorumluluğunu hissederek görevime başlamış bulunuyorum. Kuruluş aşamasından bugüne kadar rengin gayret ve desteklerini esirgemeyen siz değerli meslektaşlarıma teşekkürü bir borç addediyorum.

En baştan beri çıkış noktamız Birlikte Rahmet Ayrılıkta Azap Vardır sözünden anlaşılacağı üzere bizler Birlik olmanın beraber hareket etmenin önemini her yerde vurguladık, sektörümüz maalesef ortaklık kültürünün, birlik mantığının gelişmediği bir sektör.

Bizler öncelikle kendi gücümüzün farkına varıp kamuoyuna kendimizi ifade edebilirsek Birlik oluşumu amacına ulaşmış sayılabilir.Siz değerli meslektaşlarımdan ricam bu genç ve müstesna Birliğimize sahip çıkarak sektörümüzün menfaatlerine uyan çalışmalarla Birliğimizi , Türkiye Yumurta piyasasının belirleyici aktörü haline getirmek için beraberce çalışmaktır. Birlik ve Beraberliğimizin daim olması dileğiyle...

 

Copyright Gaziantep Yumurtacılar Birliği 2015 | Tüm Hakları Saklıdır